آیا آقایون به روح اعتقاد دارن!!!

از اون جایی که محل کار من یک مکان دولتی است و مانور دادن با تیپ های مختلف، یک کار شیطان پسند محسوب میشود!!! بنده نیز به حکم قانون یه یکسالی با مانتو سرمه ای، حراست پسند به محل کار رفت و آمد داشتیم. تا اینکه تصمیم برآن گرفتم مانتو سرمه ای را تعویض کرده و یه فروند مانتو قهوه ای از این مدل جدیدا هست که بلند و همچین بفهمی نفهمی اندامی نیز می باشد، پوشیده و کمی تا مقداری شیک شویم.

روز اول مانتو قهوه ای رو با یه مقنعه قهوه ای سر کردم ولی بعدش پشیمون شدم و روز بعد مانتو قهوه ای رو با مقنعه مشکی سر کردم.

و اما بشنوید از عکس العملهااااااااا............

اولش خدمت مبارکتون عرض کنم که اون همه که آقایون مسرت بخش شدن، خانومها خیلی براشون مهم نبود!!!

یکی از آقایون آبدارچی در حین مبارک باشه با اجازتون ر فت توی شیشه!!!

یکی دیگه از آقایون که خیر سرمون تحصیل کرده این مملکت می باشد در روز دوم به بنده فرمودند: چه خوب شد مقعنه اتون رو عوض کردین اون مقنعه اتون رو دوست نداشتم دیگه سرش نکنید!!! و بنده هاج و واج که باید چه عکس العملی نشون بدم.

بعضی از آقایون با صدای ریز و به صورت اشاره می فرمودند: این مانتو خیلی بهتون میاد، مبارکتون باشه!!! دیگه اون مانتو سرمه ای رو تنتون نکنید!!!

و......

البته فکر نکنید که من خیلی شاهکار هنری هستم، خیر کلا آقایون شرکت ما زیادی سر به زیر تشریف دارن و کلا با خانومها این مدلی هستن.

مثلا آقایونی بسیار صاحب نظر در این مکان مقدس موجود هستند که تخصصی بسیار در امر لاغر و چاق شدن خانمها دارند و بسیار موشکافانه نظر خود را امر به ابلاغ می فرمایند!!!

بعضی از آقایان تخصص در بارداری خانمها دارند و بسیار زیرکانه نظرات بسیار مفید در غالب علم و مطالب روز!!! خدمتتان ارائه می نمایند!!!

بعضی از آقایون تخصص در صورت دارند، مثلا وقتی تشریف می بریم آرایشگاه روز بعدش به نوعی به شما خواهند فهماند که ما متوجه شده ایم که شما دیروز کجا بوده اید!!!

و خلاصه که موجوداتی هستند این نازنین موجودات!!!

آیا به نظر شما آقایون به روح اعتقاد دارند؟!؟!

/ 22 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
میشا

سلام مباركت باشه عزيزم. واي چه خاله زنكهايي هستن.....

پیچک خانوم

والله اینا که خیلی خوبه...موارد خیلی خفنتری هست که جای بحثش اینجا نیست[نیشخند]

مامان کوروش ( زهره )

سلام من مدت هاست میخونمتون ولی نطر نذاشتم! به منم میشه بگین چرا نبودین؟ درواقع رمز و میدین به منم؟ خواستین بگین منم رمز بدم [لبخند]

شب تاب

یعنی عالین این آقایون، من یه مدت یه شرکتی می رفتم برای کار، ماه رمضان شده بود و توی اون شرکت هم هیچ کس روزه اینا نمی گرفت!!! من هم چند روز اول رو مشکل داشتم و روزه نگرفته بودم، اما اصلاً جلوی بقیه چیزی نمی خوردم. بعد از چند روز که شروع کردم روزه گرفتن، یک دختره که کنارم می نشست شروع کرد به خوردن و گفت فلانی روزه ای؟ گفتم آره. یهو آقایی که همیشه روبروم می نشست گفت ایشون از دیروز روزه ن!!!!! یعنی من فکم افتاده بود زمین... کلاً آقایون موجودات خوبین!!!!

مریناز

سلام فلفل جان خوش اومدی[ماچ] وای چه غیبت طولانی داشتی... هر چند نمی دونم چرا نبودی... اما خوشحالم که الان هستی و مجدد می نویسی[قلب] ---------------- به روح که اعتقاد ندارند هیچی تازه تو روحشونم... بلهههههههههههه[نیشخند]

زهرااا

سلام سرکار خانوم فلفل خسته نباشید از ننوشتن البته قبول دارم گاهی شرایطش نیست برای اپ. حالا ماکه خاموش بودیم به ما رمز نمیدهید ایا؟

نسیم

خانومی حالا که بعد از مدتها اومدی رمزی نوشتی؟[متفکر]

شیرین خانومی

[خنده] چه جالب واقعا این حرفا رو بهت زدند این همه دقت رو برای زن خودشونم دارن یعنی؟

میترا

بعدم می گن شرکت های خصوصی فلانند و چنانند . تو روح همه مردهای چ ش م چ ر و ن[عصبانی]