مغضوب علیهم!!!

اول از همه روزتون مبارک.

سر یک سری جریانات که توی پستهای قبلی نوشته بودم، تصمیم داشتم امسال برای خواهرشوهر بزرگه که نمک خان هر سال روز زن براش کادو می گیره، کادو نخرم. امااااااااااااااا.... چند روز پیش دیدم نمک خان شده مظلوووووووم..... آی مظلوووووم... بعد از کلی قربون صدقه رفتن از طرف من که چی شده و چرا اینقده مظلوم شدی و..... می گهههههههههه: دارم فکر می کنم که امسال اگه برای خواهرم هیچی نخرم، اون وقت اگه سال بعد یه وقتی خدای ناخواسته بمیره و توی جمع ما نباشه من خیلییییی دلم می گیره و ناراحت می شم که چرا سال آخر براش هیچی نخریدم!!!!

اولش که رسما توی دلم به خودم کلی بدوبیراه فرستادم که اصلا چرا جویای مظلومیت نمک خان شدم. بعدشم از اون جایی که کلا بنده یه قلب دارم رئوف و دلم زودی می سوزه، رفتم براش یه کیف خریدم. یه کیف هم برای مامی شوشو خریدم و یه روسری هم برای مامان خودم. بعدش دیدم یه چیزی توی درونم می گه دارم افسرده می شم... دارم افسرده می شم... برای همین یه مانتو زرشکی تیره هم برای خودم خودم خریدم. می خواستم مث بچه آدم بیام خونه که دیدم یه جا شال حراج زدن و یه شال سفید بنفش هم برای خودم خریدم.

دیروز ناهار خانومهای فامیل منزل عروس خواهرشوهر2 دعوت بودن تولد پسرش بود. خوش گذشت. بعدشم شام رفتیم منزل مامانم. احتمالا هم امشب برای عرض ادب و تبریک اول می ریم خونه مامی شوشو بعدشم خونه خواهرشوهر بزرگه.

و اما در حاشیه:

یکشنبه ها از طرف شرکت می ریم پاشگاه تیراندازی (خانم و اقا با هم) یکی از آقایون محترم!!! که مثلا سرپرست ورزش هم هستن!!! در راستای خودشیرینی و جلوه شدن بصورت شیرین عسل در نزد مدیرعامل محترم شرکت، قانون رعایت کردن نوبت را زیر پاگذاشته و در جلوی چشمان از حدقه بیرون زده من نوبت بنده را به آبدارچی جناب آقای مدیرعامل دادن!!! آنهم در مقابل دیدگان مدیرعامل و با صدای رسا که مبادا مدیرعامل متوجه این قضیه نشوند!!! و وقتی با اعتراض بنده مواجه شدن، فرمودن: نوبت برمبنای پست سازمانی است!!! به نظر شما منظورش مدیرعامل بود یا آبدارچی مدیرعامل!!! آخه توی فرهنگ لغتهای گوناگون جهان نوشته شده پست سازمانی کارمند بالاتر از آبدارچی می باشد!!! (البته ناگفته نماند که من حالم از این بالاتر بودن و پائین تر بودن بهم می خوره و در نزد من همه یکسانند و همه چی باید برمبنای قانون و نوبت باشه. فقط خواستم نمونه ای از شیرینک زدن آقایون رو بیان کرده باشم)

امروز صبح یکی از همکاران آقا بهم گفت: روزتون مبارک منم گفتم: خیلی ممنون روز شما هم مبارک!!!

من نمی دونم درک و فهم من مشکل داره یا اینکه بعضی هاااااااااا فکر می کنن چون پشت میز ریاست نشستن و بر مبنای چرخ فلک و بند "پ" شدن مدیر، من و امثال من که کارمند هستیم بنده زر خریدشون هستیم!!!  

در راستای همون زرخریده!!! بنده چون از حق و حقوقم در نزد مدیر دفاع کردم و چندان به طبع مدیر خوش نیامد، مجرم شناخته شده و جزو کارمندان مغضوب علیهم واقع شده ام!!!

برام ایمیل فرستاده که برو رای بده که خلیج فارس برای ایران است نه عرب!!! یکی به من بگه تا زمانیکه پارسی را فارسی تلفظ می کنند به این علت که عرب پ ندارد من چگونه از خلیج فارس دفاع کنم!!!

/ 11 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ری را

روز شما هم مبارک خانوم خانوما [گل]

آنی

این تیکه ی : روز شما هم مبارک رو خوب اومدی! کلا مردای خاله زنک خیلی نفرت انگیزن! مانتو هم مباااارک! روزت هم مبااارک

آرامیس

ای جانم... منم این اصطلاح مغضوب علیهم رو درمورد خودم جلوی مدیر بکار بردم چند بار .هرچند به شوخی ولی فهمیده دیگه...این زندگی کارمندی هم همین چیزا شبده دیگه.....روزت مبارک

زهرا

سلام فلفل جان خیلی حرص نخور خواهر. روزت مبارک باشه [گل][ماچ]

میشا

وای برای شما هم مبارکو خوب اومدی کلی خندیدم. مگه خواهر نمک خان سن بالاست که میترسه سال دیگه نباشه؟؟ روزت هم مبارک عزیزم

دیدار

[ماچ]سلام فلفل بانو دیشب نشستم تمام خاظراتت رو مو به مو خوندم اینقدر قشنگ نوشته بودی که دلم نمیومد لپ تاپ و ببندم خلاصه تا ساعت 4 صبح داشتم میخوندم نوشته هات رو دوس دارم به وبم سر بزنی البته نیومدیم عیب نداره من که شدم مشتری پر و پا قرص نوشته هات مراقب خودت و آقای نممک باش بوس

رایحه ی اردیبهشت

پس من نتیجه میگیرم اگر روزی شوشو تو فکر بود.اصلا" ازش نپرسم علتش چیه که بدجور به ضررم تموم میشه[مغرور]

کبوتر

با این تکه ی آخر حرفت کاملا موافق بودم.فعلا که خلیج و تمام نفت و گازش داره نوش جون همون عربا میشه!وقتی ما ازش استفاده نمیکنیم چه فرقی میکنه خلیج عربی باشه یا فارسی!

روزگار سبز من

واااای اگه شوشوی من میخواست برای خواهرش کادوی روز زن بخره که میترکیدم :( البته خواهر شوهر با خواهر شوهر فرق میکنه ، من از این خواهر شوهر بزرکه خیلی شاکی ام کلا . ایشالا که خواهر شوهر شما اینجوری نباشه :)

ميشا

فلفل جونم كجايييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي[نگران]